Inne miejsca w Londynie

 • Forum

 • W magicznej dzielnicy Londynu, w niedalekim sąsiedztwie Ministerstwa Magii znajduje się potężny, niewidoczny dla Mugoli obiekt sportowy - stadion Błękitnych z Londynu. Błękitni to pierwszoligowa drużyna qudditcha ze stolicy, mistrzowie Pucharu Anglii z 2005 roku oraz Ligii Europy z 1998 i 2001 roku.
  24Posty
  Ostatni post Re: Stadion i trybuny
  autor: Monika Kruger Wyświetl najnowszy post

 • Ulica znajdująca się w mugolskiej części Londynu obok Tottenham Court Road.Znajduje się tu niewidzialny dla mugoli, czarodziejski bar Dziurawy Kocioł, który jest jednocześnie przejściem na czarodziejską ulicę Pokątną.
  10Posty
  Ostatni post Re: Shine Club
  autor: Fen Murphy Wyświetl najnowszy post

 • Stacja kolejowa w Londynie, na której znajduje się magiczny peron 9 i 3/4. Odjeżdża z niego Ekspres Hogwart, wiozący młodych adeptów sztuk magii do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
  3Posty
  Ostatni post Hogwarts Express
  autor: Architekt Hogwartu Wyświetl najnowszy post

 • W jednym z rzadziej uczęszczanych zakątków St James parku możesz natrafić na blaszany, obdarty z farby kontener na śmieci. Jeśli przyjrzysz się dobrze jednej z jego ścianek, dostrzeżesz srebrny okrąg wielkości guzika. Wystarczy, że stukniesz w niego trzy razy różdżką, a ścianka kontenera przesunie się na bok, ukazując Ci przejście do jednej z najbardziej ekskluzywnych restauracji magicznych w całym Londynie. Wstęp do niej mają jedynie pełnoletni, czystokrwiści czarodzieje o wyjątkowo zasobnych sakiewkach. Obowiązują oczywiście stroje wieczorowe.
  26Posty
  Ostatni post Re: Restauracja na piętrze
  autor: Misza Gregorovic Wyświetl najnowszy post

 • Sierociniec świętego Hieronima przyjmuje dzieci z Londynu i okolicznych wiosek, prowadząc tak zwane "okno życia". Instytucja jest dość uboga, utrzymująca się z miejskich dotacji. W większości prowadzony przez zakonnice anglikańskiego kościoła. Wśród podopiecznych, głownie mugoli, kryje się także sporo dzieci z rodzin czarodziejskich.
  5Posty
  Ostatni post Sala wspólna
  autor: Architekt Hogwartu Wyświetl najnowszy post

 • Budynek brytyjskiej kompanii teatralnej z siedzibą w Londynie, uważana za jedną z trzech najważniejszych, obok Royal Shakespeare Company i Royal Opera House, instytucji teatralnych w Wielkiej Brytanii współfinansowanych ze środków publicznych.
  35Posty
  Ostatni post Re: Restauracja Pointe
  autor: Micah Peverell Wyświetl najnowszy post
NOWY TEMAT
 • Tematy
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

 • Informacje
 • Twoje uprawnienia na tym forum

  Nie możesz tworzyć nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz dodawać załączników