M. Gregorovic - Zorza

Wiek:
18 lat
Data:
06 sty 2006
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
kapitan drużyny Ravenclawu
Pozycja w quidditchu:
pałkarz
Różdzka:
akacja, 13 cali, włos z ogona testrala, sztywna
Zamożność:
bardzo bogaty
Stan cywilny:
kawaler
Misza Gregorovic
Posty: 73
Rejestracja: 18 cze 2023, 13:10

Zorza
Niewielkich rozmiarów puchacz zwyczajny, który gryzie jeśli się go nie pogłaska.
Wiek:
99
Data:
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Zamożność:
Stan cywilny:
Sowia Poczta
Posty: 261
Rejestracja: 03 kwie 2023, 21:45

plakat Harpii w bieliźnie (wszystkich zawodniczek) oraz dwa zdjęcia naprawdę pikantne jeden z dziewcząt, z jej adresem i dopiskiem: bardzo chciałaby się z Tobą spotkać. i nie rozumiem, czemu mam to wysłać anonimowo. Bezsensowne. Rhys

Wiek:
17
Data:
15 maja 2006
Genetyka:
Animag
Krew:
Czysta
Zdrowie:
90
Zawód:
VII rok, ścigający Błękitnych
Pozycja w quidditchu:
Ścigający
Różdzka:
10 cali, cis, ogon testrala, sztywna
Zamożność:
zamożny
Stan cywilny:
Skomplikowane z zazdrosnym Goldenem
Suzanne Castellani
Posty: 391
Rejestracja: 13 mar 2023, 11:13

Misza,
Trochę czekałam na oficjalne info żeby Ci to wysłać więc sorka, że takie opóźnienie, ale Błękitni zapraszają Cię na spotkanie świąteczne. Coś wspominali o kontrakcie.
PS. Tak, wspomniałam im, że interesujesz się Harpiami, chyba to ich ruszyło.

Suzie

*Do listu dołączony jest nowy model pałki do Quidditcha z wyrytym logiem Błękitnych a obok jego inicjały, oprócz tego było zaproszenie wraz z przypinką w kształcie miotły, która była zarówno świstoklikiem prowadzące na dane wydarzenie.

Can see it from the way you looking at me You don't think I'm worth your time
Don't care about the person that I might be Offended that I walk the line
Wiek:
16
Data:
01 sty 2008
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Prefekt Gryffindor
Pozycja w quidditchu:
Obrońca
Różdzka:
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
singielka
Dakota Finley
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2024, 21:42

Gregorovic,
Skoro już tak oficjalnie się do siebie zwracamy to dziękuję wielmożnemu panu za list. Dobrze wiedzieć, że jaśnie pan żyje.
Oczywiście, że wiem, gdzie jesteś, nie po to przewertowałam całego Proroka Codziennego. Z gazety można dowiedzieć się o Tobie znacznie więcej niż od Ciebie.
Obawiam się, że jak w końcu wrócisz to będą już wakacje, zatem nasze spotkanie pozostawiam pod znakiem zapytania.

Z poważaniem,
Finley

Wiek:
16
Data:
01 sty 2008
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Prefekt Gryffindor
Pozycja w quidditchu:
Obrońca
Różdzka:
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
singielka
Dakota Finley
Posty: 45
Rejestracja: 07 sty 2024, 21:42

Misza,

Jeśli myślisz, że ja za Tobą nie tęsknię to pragnę Ci oznajmić, że tęsknię i to bardzo. Sama nie podejrzewałam siebie o to, że… wpadłam po uszy. Tak, Gregorovic, nieustannie myślę o Tobie i o tym jak wymachujesz pałą. Nie mogę przestać.
Mam nadzieję, że za niedługo wrócisz, bo moi koledzy chyba są przekonani, że zmyślam i sobie uroiłam to, że w ogóle się spotkaliśmy.

Zauroczona Finley

Wiek:
99
Data:
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Zamożność:
Stan cywilny:
Złoty Znicz
Posty: 174
Rejestracja: 03 kwie 2023, 20:53

Szanowni Państwo,

Z radością zapraszamy, wraz z osobą towarzyszącą, na uroczystość zaślubin Moniki Kruger i Persheusa Lestrange, która odbędzie się dnia 31 sierpnia 2024 o godzinie 15:00 w posiadłości państwa Lestrange.

To niezwykłe wydarzenie będzie symbolem połączenia dwóch wspaniałych rodów, które od lat pielęgnują tradycje i wartości rodzinne. Wasza obecność będzie dla nas zaszczytem i radością.

W związku z ostatnimi wydarzeniami, w trosce o bezpieczeństwo zarówno gości, jak i państwa młodych, uroczystość będzie monitorowana przez najwybitniejsze jednostki aurorskie.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na wspólne świętowanie,

Rodzina Kruger & rodzina Lestrange

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sowia Poczta”