Sowia poczta - skrytka adresata/zwrotna

Wiek:
99
Data:
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Zamożność:
Stan cywilny:
Sowia Poczta
Posty: 261
Rejestracja: 03 kwie 2023, 21:45


TUTAJ WYSYŁACIE WIADOMOŚCI ZWROTNE DO FABULARNYCH SÓWEK NCP
LUB JEŚLI CHCECIE SPONTANICZNEJ ODPOWIEDZI OD KOGOŚ Z WASZEJ RODZINY ITP. TRAKTUJCIE TĘ SKRYTKĘ, JAKO ADRESATA.
Wiek:
18
Data:
15 maja 2006
Genetyka:
Animag
Krew:
Czysta
Zdrowie:
90
Zawód:
Student miotlarstwa,ścigający Błękitnych
Pozycja w quidditchu:
Ścigający
Różdzka:
10 cali, cis, ogon testrala, sztywna
Zamożność:
zamożny
Stan cywilny:
Skomplikowane z zazdrosnym Goldenem
Suzanne Castellani
Posty: 391
Rejestracja: 13 mar 2023, 11:13

Szanowna Pani Baizen,

Właśnie mnie zastanawiało dlaczego Richard nie reaguje ani na moje sowy ani na wezwania z bransoletki. Nie ukrywam, że zaczęłam się martwić a to o czym Pani pisze wcale mnie nie uspokaja. Będę z Panią kompletnie szczera, nie wiem nawet jak mam zareagować na te informację. Richard jest ostatnią osobą po której bym się spodziewała takiego czynu... i po prostu... eh... nie wiem... Może przede mną się otworzy bardziej? Chociaż pewnie będzie się bronił przed moją wizytą z tym jego 'nie chce Cię skrzywdzić" ale wiem, że u Was będę bezpieczna. Są też pewne rzeczy o które chciałabym z Państwem porozmawiać, o ile będzie taka możliwość, bo trochę teraz przypomniałam sobie o pewnym niedawnym zachowaniu Richarda, które dałoby nowe światło tej dosyć niecodziennej sprawie.

Chciałabym Państwa odwiedzić w najbliższym czasie. Ale też nie wiem czy mówienie o moim przyjeździe Richardowi to dobry pomysł. Może jak mu zrobię niespodziankę to się otworzy...

Suzanne


Can see it from the way you looking at me You don't think I'm worth your time
Don't care about the person that I might be Offended that I walk the line
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sowia Poczta”