Marianne Ray

ODPOWIEDZ
Wiek:
18
Data:
16 cze 2006
Genetyka:
Metamorfomag
Krew:
Mugolska
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Wydział Sportowy (I ROK)
Pozycja w quidditchu:
Pałkarz
Różdzka:
Świerk, 11 cali, łuska trytona
Zamożność:
Bardzo bogata
Stan cywilny:
Singielka
Marianne Ray
Posty: 137
Rejestracja: 02 cze 2023, 19:30

Mańka Ray
POZYTYWNE: ● Monty Ray - brat bliźniak, jej nudniejsza i bardziej zrównoważona wersja ● Stella Stark - najlepsza psiapsi, jedyna osoba której Mańka mówi prawdę i całą prawdę ● Kenny Lambourne - BFF Monty'ego, sporadyczny towarzysz do jarania NEGATYWNE: ● Persheus Lestrange - personalne nemezis, nadęty dupek bełkoczący o czystości krwi czarodziejów, marnujący powietrze w JEJ cieplarni, źródło niekończącej się irytacji i sfrustrowania seksualnego ● Athena Lestrange - pomniejsze zło, wciąż uczy się sztuki skutecznego utrudniania życia, materiał na szmatę do podłogi
Wiek:
17
Data:
01 sty 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
nielot - kibic PUFFY WALCZĄCE
Różdzka:
9 cali, czarny orzech, włos z głowy północnicy, twarda
Zamożność:
bogaty
Stan cywilny:
planuję oddać serce borisowi
Athena Lestrange
Posty: 135
Rejestracja: 15 lip 2023, 22:42

Marianko, jak Twoją największą nemezis. Zachowuję się w stosunku do Ciebie, jak Ślizgoni do reszty świata. Wyleję na Ciebie sok, obrzucę błotem, potkniesz się przez moją nogę. Wszystko, byle byś była niżej. BO MI BRATA KRADNIESZ, SZLAMO PARCHATA.
You do not want this. Sabotage things you love the most. You do not want him.

Own you no shit. Camouflage the lie. Bet I could fuck him. Isn't it lonely?
Wiek:
18
Data:
16 cze 2006
Genetyka:
Metamorfomag
Krew:
Mugolska
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Wydział Sportowy (I ROK)
Pozycja w quidditchu:
Pałkarz
Różdzka:
Świerk, 11 cali, łuska trytona
Zamożność:
Bardzo bogata
Stan cywilny:
Singielka
Marianne Ray
Posty: 137
Rejestracja: 02 cze 2023, 19:30

Athena Lestrange pisze: 12 sie 2023, 15:00 Marianko, jak Twoją największą nemezis. Zachowuję się w stosunku do Ciebie, jak Ślizgoni do reszty świata. Wyleję na Ciebie sok, obrzucę błotem, potkniesz się przez moją nogę. Wszystko, byle byś była niżej. BO MI BRATA KRADNIESZ, SZLAMO PARCHATA.
Z tą największą nemezis to nie przesadzaj bo to nadal podium Persa. I nie myśl że się nie odwdzięczam. Uważaj co pijesz chowie wsobny. I zgadnij kogo przyłapali nauczyciele za wałęsanie się po nocy i puszczanie fajerwerków. Rymuje się z arena.
Wiek:
17
Data:
01 sty 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
nielot - kibic PUFFY WALCZĄCE
Różdzka:
9 cali, czarny orzech, włos z głowy północnicy, twarda
Zamożność:
bogaty
Stan cywilny:
planuję oddać serce borisowi
Athena Lestrange
Posty: 135
Rejestracja: 15 lip 2023, 22:42

Marianne Ray pisze: 12 sie 2023, 16:02
Athena Lestrange pisze: 12 sie 2023, 15:00 Marianko, jak Twoją największą nemezis. Zachowuję się w stosunku do Ciebie, jak Ślizgoni do reszty świata. Wyleję na Ciebie sok, obrzucę błotem, potkniesz się przez moją nogę. Wszystko, byle byś była niżej. BO MI BRATA KRADNIESZ, SZLAMO PARCHATA.
Z tą największą nemezis to nie przesadzaj bo to nadal podium Persa. I nie myśl że się nie odwdzięczam. Uważaj co pijesz chowie wsobny. I zgadnij kogo przyłapali nauczyciele za wałęsanie się po nocy i puszczanie fajerwerków. Rymuje się z arena.
Nie jesteś godna mego imienia, pospolita ropucho. Licz swoje dni, bo mam dormitorium obok Twojego. <3
You do not want this. Sabotage things you love the most. You do not want him.

Own you no shit. Camouflage the lie. Bet I could fuck him. Isn't it lonely?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”