Spis relacji Cayden Rees

ODPOWIEDZ
Wiek:
28
Data:
13 wrz 1996
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Mugolska
Zdrowie:
100
Zawód:
Uzdrowiciel
Pozycja w quidditchu:
nielot, kibic
Różdzka:
drewno winorośli, rdzeń z łzy cerbera, dosyć giętka, 10 i ½ cala
Zamożność:
bogaty
Stan cywilny:
kawaler
Cayden Rees
Posty: 57
Rejestracja: 10 cze 2024, 22:10

Obrazek
✧ Im bardziej powalona relacja tym chętniej Cię przyjmę. Proszę też przychodzić z własnymi pomysłami. ✧
Posady do wzięcia:


✧ sąsiad (mieszkam w Hogsmeade), czasami podrzucam Ci mojego psa kiedy za długo ma nie być mnie w domu; - Clarissa Black
✧ kumpel co wyciąga mnie do ludzi ale spotykamy się raz na ruski rok bo nigdy nie ma na nic czasu;
✧ przyjaciel płeć męska; ty dobrze wiesz jaką mam zrytą banię; - Cam Fawley + wolne miejsce
✧ regularny pacjent na którego notorycznie się wszędzie natykam;
✧ metamorfomag, który mnie fascynuje swoimi umiejętnościami i gdybym mógł to bym Cię położył na stół i rozkroił :3
✧ nastoletnia opiekunka mojej ośmioletniej córki - raz na miesiąc jesteś mi potrzebna; - Rhinna Hamilton
✧ ktoś ze smykałką do gotowania - podzielamy razem pasję, może rywalizujemy kto ugotuje lepiej (potrzebujemy królika doświadczalnego, który będzie to jadł i oceniał)
✧ wszelkiej maści pracownicy świętego Munga
✧ matki mojego dziecka (oboje pochodzenie mieszanej krwi), nie mamy żadnego związku, dziecko jest wpadką i dzielimy się opieką;
✧ kogoś z kim łączy mnie Wieczysta Przysięga... tylko dlaczego mielibyśmy ją zawrzeć, pole otwarte do dyskusji :)
✧ mistrz eliksirów (ranga dorosły) do którego notorycznie wysyłam pacjentów z receptą; Ty masz kasę, ja mam zniżki na własne potrzeby;
przelotnego romansu, do trzech wspólnych nocy max, niewiele o sobie wiemy ale przynajmniej miło spędziliśmy czas; - Sohalia Quarrie
✧[/opis]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”