Sansa - sowa śnieżna Hannah

Wiek:
20
Data:
04 lip 2004
Genetyka:
Wilkołak
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Młodszy Uzdrowiciel
Pozycja w quidditchu:
Pałkarz
Różdzka:
JESION, 12 I PÓŁ CALA, PIÓRO FENIKSA, SZTYWNA
Zamożność:
Biedna
Stan cywilny:
Konkubent Aaron Matluck
Hannah Wilson
Posty: 114
Rejestracja: 07 sie 2023, 23:22

SANSA
Sowa śnieżna Hannah Wilson
Wiek:
17
Data:
20 lis 2005
Genetyka:
Wężousty
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
więzień Azkabanu
Pozycja w quidditchu:
Nielot
Różdzka:
15 cali, dąb czerwony, włos północnicy, giętka
Zamożność:
średnia
Stan cywilny:
żaden
Elektra Fyodorova
Posty: 40
Rejestracja: 05 kwie 2023, 10:54

Szanowna Pani Hannah Wilson,

Mamy przyjemność poinformować Panią, że nasza klientka, Elektra Fyodorova, otrzymała jednorazowe zezwolenie na wysłanie wiadomości listownej do Pani osobiście. Oświadczenie to jest wyjątkowe i podlega rygorystycznym regulacjom więziennym oraz zasadom bezpieczeństwa, które nasza firma ściśle przestrzega.

W związku z powyższym, chcielibyśmy poinformować Panią, że wiadomość listowna od Elektry Fyodorovej jest prywatna i jej zawartość stanowi poufne informacje. Wiadomość ta jest przesyłana tylko i wyłącznie do Pani i nie wolno jej udostępniać osobom trzecim.

Podczas redagowania tej wiadomości więźniarka Elektra Fyodorova była sumiennie nadzorowana przez personel penitencjarny, zapewniający przestrzeganie wszelkich przepisów prawnych oraz zabezpieczenie integralności listu.

Pragniemy również przypomnieć, że wszelka odpowiedź na ten list powinna być przesłana na adres naszej firmy, a my następnie dostarczymy ją więźniarce zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Jeśli Pani ma jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym biurem w godzinach pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Z poważaniem,

Eusebius Flitwick, Flitwick & Partnerzy Firma Prawnicza




► Pokaż Spoiler

Please God you must believe me, I've searched the universe
And found myself, Within' her eyes
Wiek:
17 lat
Data:
08 sie 2006
Genetyka:
Ćwierć-Wila
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Prawo czarodziejów (I rok)
Pozycja w quidditchu:
Szukająca
Różdzka:
11 cali, biały wiąz, włos wili
Zamożność:
klasa średnia
Stan cywilny:
Pan Gruszka
Stella Stark
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2023, 10:28

Hannah,

Wydaje mi się, że przez przypadek dowiedziałam się więcej na temat morderstwa Abraxasa Malfoya. Nie wiem w ogóle na ile jesteś tym zainteresowana, ale pamiętam, że przyjaźniłaś się z Elektrą... Nie mam pomysłu, z kim innym mogłabym o tym porozmawiać. Wolę też o tym nie pisać w wiadomości - lepiej by było się spotkać.

Czy miałabyś czas odwiedzić Hogsmeade w ten weekend?

Czekam na odpowiedź,
Stella Stark


Wiek:
17 lat
Data:
08 sie 2006
Genetyka:
Ćwierć-Wila
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Prawo czarodziejów (I rok)
Pozycja w quidditchu:
Szukająca
Różdzka:
11 cali, biały wiąz, włos wili
Zamożność:
klasa średnia
Stan cywilny:
Pan Gruszka
Stella Stark
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2023, 10:28

Hannah,

Przepraszam Cię, ale jednak nie dam rady w ten weekend... Dopadła mnie choroba. Zamykają mnie właśnie w izolatce i mówią coś o epidemii Smoczej Ospy. Odezwę się, kiedy wrócę do zdrowia.

Pozdrawiam,
Stella Stark


Wiek:
19
Data:
06 sie 2004
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
90
Zawód:
Młodszy Auror
Pozycja w quidditchu:
Nielot
Różdzka:
DREWNO DĘBOWE, 11 CALI, RDZEŃ Z PIÓRA FENIKSA
Zamożność:
Zamożny
Stan cywilny:
Naczelny konkubent
Aaron Matluck
Posty: 156
Rejestracja: 03 lip 2023, 11:41

Hannah,

Nawet jak nie znam to kogoś znajdę, bo jak sami się za to weźmiemy to... Wiemy jak się kończą takie rzeczy.

Do zobaczenia

Just because you see a smile, don’t think you know what’s going on underneath.
A smile is a valuable tool, my dear!
It inspires your friends, keeps your enemies guessing, and ensures that no matter what comes your way, you’re the one in control
Wiek:
99
Data:
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Zamożność:
Stan cywilny:
Sowia Poczta
Posty: 261
Rejestracja: 03 kwie 2023, 21:45

"Wisiorek Łączności" ma niewyróżniający się wygląd granatowego dysku pokrytego gwiazdami które lekko migoczą. Jest powiązany z drugim wisiorkiem i gdy użytkownik wypowie frazę, wisiorek ukaże przybliżone położenie drugiego. Do tego notatka "Oboje wiemy że może się przydać i nie, nie obrazę się jeżeli nie będziesz chciała go nosić"

Wiek:
18
Data:
05 mar 2006
Genetyka:
Wilkołak
Krew:
Czysta
Zdrowie:
33
Zawód:
Student: Uzdrowicielstwo (II ROK)
Pozycja w quidditchu:
Nielot
Różdzka:
Sosna, 13 cali, łuska trytona
Zamożność:
Skromny
Stan cywilny:
Zamknięta w sobie
Flora Wilson
Posty: 178
Rejestracja: 26 kwie 2023, 10:27

Radzę sobie, dziękuję że zabezpieczyliście dom. Jesteś najlepszą siostrą, możesz jak najbardziej pokazać to Leslie.
Flo

Prezent: własnoręcznie robione rękawiczki

Wiek:
17 lat
Data:
08 kwie 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Półkrwi
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Alchemia (I rok)
Pozycja w quidditchu:
nielot
Różdzka:
włos z grzywy jednorożca, cis, 10 cali, twarda
Zamożność:
bardzo bogaty
Stan cywilny:
panna
Antonija Vedran
Posty: 61
Rejestracja: 29 sie 2023, 17:57

Cześć Hannah,
Przepraszam za to opóźnienie, ale liczę na odrobinę zrozumienia- gram wciąż kartą “mój brat jednak nie żyje”. Mimo to mam nadzieję, że mój prezent przypadnie Ci do gustu.

Liczę na to, że nasza relacja nie ulegnie zmianie, chociaż sprawy między mną, a Anthonym są zakończone. Byłaś i jesteś moją ulubioną Wilsonówną.

Wesołych Świąt.
Tonka


Do listu dołączono:
kociołek srebrny samomieszalny- mokre marzenie każdego miłośnika eliksirów, beczkę kremowego piwa, ciemnozielony koc z wyhaftowanymi małymi liskami i czarne kapcie z owczej wełny, żeby jej zawsze było cieplutko w stopki.
I have this thing where I get older but just never wiser
Obrazek
Wiek:
99
Data:
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Zamożność:
Stan cywilny:
Sowia Poczta
Posty: 261
Rejestracja: 03 kwie 2023, 21:45

Szanowna Panno Wilson,

niestety muszę Panią poinformować o niepokojącym zdarzeniu dotyczącym Twojego brata, Anthony'ego. Wigilijnym wieczorem został napadnięty w Hogsmeade. Znaleziony w bardzo złym stanie i natychmiast przetransportowany do szpitala Św. Munga, dzięki pomocy właścicielki Trzech Mioteł, trafił na oddział, gdzie spędził kilka godzin bez kontaktu z otaczającym go światem. Uzdrowiciele walczyli o jego zdrowie.

Niestety, moje doniesienia nie kończą się tutaj i nie są pomyślne. Dzisiaj rano okazało się, że Pani brat ma poważne obrażenia głowy. Nie jest do końca świadomy tego, co się dzieje i zmuszeni byliśmy podać mu sedacyjne dawki eliksirów nasennych. Czekamy, aż się zregeneruje i możemy jedynie mieć nadzieję na to, że kolejny dzień przyniesie bardziej pomyślne prognozy.

Proszę o kontakt, jak najszybciej, jeśli będzie Pani chciała odwiedzić brata na oddziale. Lepiej będzie, jeśli nie będą to grupy osób. Dostęp do Anthony'ego jest ograniczony z racji jego możliwości funkcjonowania między sedacjami. Osobiście zaangażowałam się w opiekę nad nim i martwię się, co może się z nim dziać, gdyby nagle więcej osób pojawiło się w jego sali.

Z ogromnym smutkiem i nadzieją na dobre wieści,
Camille Welshire
starsza magi-pielęgniarka, oddział intensywnej terapii
Szpital Św.Munga

Wiek:
17 lat
Data:
08 kwie 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Półkrwi
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Alchemia (I rok)
Pozycja w quidditchu:
nielot
Różdzka:
włos z grzywy jednorożca, cis, 10 cali, twarda
Zamożność:
bardzo bogaty
Stan cywilny:
panna
Antonija Vedran
Posty: 61
Rejestracja: 29 sie 2023, 17:57

Hannah,
Zaraz po naszym wyjściu teleportowaliśmy się do Trzech Mioteł.
Kiedy Tony wyszedł z pokoju, zaatakowali go i teleportowali się ze słowami "Cień Przeszłości ruszy dalej" cokolwiek to znaczy. Właścicielka Trzech Mioteł i auror od razu zabrali go do Munga, jestem razem z nim.

Oni go szukali, Hannah. Nie pojawiaj się tutaj, jeśli nie będziesz pewna, że reszta rodziny jest bezpieczna.

Tonka

PS. Przepraszam za rozwalenie świąt, nie było to moją intencją.

I have this thing where I get older but just never wiser
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sowia Poczta”