Athena Lestrange - Wizengamot

Wiek:
17
Data:
01 sty 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
nielot - kibic PUFFY WALCZĄCE
Różdzka:
9 cali, czarny orzech, włos z głowy północnicy, twarda
Zamożność:
bogaty
Stan cywilny:
planuję oddać serce borisowi
Athena Lestrange
Posty: 138
Rejestracja: 15 lip 2023, 22:42

wizengamot
sów, który nienawidzi innych osób, niż rodzina lestrange. podziobie wam palce, wydrapie oko kotu.

Why you should fall in love with a Hufflepuff girl?
Wiek:
99
Data:
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Zamożność:
Stan cywilny:
Złoty Znicz
Posty: 175
Rejestracja: 03 kwie 2023, 20:53

Szanowni Państwo,

Z radością zapraszamy, wraz z osobą towarzyszącą, na uroczystość zaślubin Moniki Kruger i Persheusa Lestrange, która odbędzie się dnia 31 sierpnia 2024 o godzinie 15:00 w posiadłości państwa Lestrange.

To niezwykłe wydarzenie będzie symbolem połączenia dwóch wspaniałych rodów, które od lat pielęgnują tradycje i wartości rodzinne. Wasza obecność będzie dla nas zaszczytem i radością.

W związku z ostatnimi wydarzeniami, w trosce o bezpieczeństwo zarówno gości, jak i państwa młodych, uroczystość będzie monitorowana przez najwybitniejsze jednostki aurorskie.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na wspólne świętowanie,

Rodzina Kruger & rodzina Lestrange

Wiek:
17
Data:
08 gru 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
VII rok
Pozycja w quidditchu:
nielot
Różdzka:
11 cali, cis, włos z głowy wili
Zamożność:
skromny
Stan cywilny:
Boris Romanov
Posty: 70
Rejestracja: 06 lip 2023, 19:44

Najdroższa Atheno!

Nawet nie wiesz jak mi źle z tym, że już nie możemy jeść wspólnych posiłków w Wielkiej Sali. To zawsze był mój ulubiony moment dnia i nie wiem jak przeżyję ten rok.

Ale nie martw się. W sobotę muszę się pouczyć (zasypali nas taką ilością książek do przeczytania, że SUMy to przy tym jakieś nieporozumienie) i tak wszystko zaplanowałem, żeby mieć niedzielę tylko dla Ciebie. Możemy zrobić co tylko będziesz chciała, jestem do Twojej dyspozycji!

Kocham Cię,
Boris.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sowia Poczta”