Poszukiwania postaci

ODPOWIEDZ
Wiek:
99
Data:
31 paź 1919
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Architekt
Pozycja w quidditchu:
trener
Różdzka:
czarna różdżka
Zamożność:
dementorus totalus
Stan cywilny:
wolny dementor
Architekt Hogwartu
Posty: 725
Rejestracja: 28 mar 2023, 12:43

Poszukujesz rodziny lub innych relacji dla swojej postaci?

W tym temacie napisz kogo poszukujesz, a inni gracze skontaktują się z Tobą!


Znalazłeś ludzi, których szukasz? Jeśli ogłoszenie jest nieaktualne prosimy o usuwanie/edytowanie na bieżąco.
Wiek:
17
Data:
15 cze 2006
Genetyka:
Animag
Krew:
Półkrwi
Zdrowie:
70
Zawód:
Uczennica VII / Prefekt Naczelny
Pozycja w quidditchu:
Ścigający
Różdzka:
Włos z ogona jednorożca, akacja, 10”, giętka
Zamożność:
klasa średnia
Stan cywilny:
Moim Romeo Nevan
Rhinna Hamilton
Posty: 454
Rejestracja: 26 lut 2023, 17:14

Siemka! Rozdziewiczę temat :d


Rhinnka poszukuje!
Kogo?
  1. ojciec - James Hamilton - czarodziej, wiek ok. 40 lat, pracownik Ministerstwa Magii, wdowiec, miał za żonę mugolkę (matka Rhinny, Christine, zginęła w wypadku gdy dziewczyna miała 12 lat), kontakty z Rhi - ocieplające się, ojciec czasami jest nadopiekuńczy, szczegóły do uzgodnienia~
  • ewentualne ciotki, wujkowie, kuzyni i kuzynki - nie mam dokładnie rozpisanej rodziny, więc przyjmę wszystko! Jakieś zaginione, ledwo co odszukane więzy rodzinne? Super!
  • znajomi i krewni królika - im więcej tym lepiej. Rhi ogólnie jest bardzo miłą i uśmiechniętą osobą, pomagającą innym, raczej nie robiącą sobie wrogów, ale jak wiadomo - życie nigdy nie jest idealne w 100%, więc jestem otwarta również na negatywne relacje. Coś, co stało się parę lat temu i teraz nasze postacie się nie lubią? Gut. Ktoś, kto szczerze nienawidzi Hamilton i stara się jej uprzykrzyć życie - ok, nie ma sprawy. Najlepsza przyjaciółka, z którą spędzają niektóre wieczory w Pokoju Wspólnym (jeśli Gryffindor) lub innym miejscu (jeśli inny dom/wiek etc), jakkolwiek dziwnie to nie brzmi - fanów i psychofanów - po prostu pisz ♥
Trochę ogólnie, ale nie chcę od razu narzucać, zawsze można się przecież dogadać :>

Will you listen? I’m softly singing this song for you.
Can you feel? Our hearts are shared with each other.


Don’t just trap yourself in a strong image.
Sometimes, you can take out, your soft face that you’ve hidden.
Wiek:
21
Data:
07 wrz 2002
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
student II roku transmutacji stosowanej
Pozycja w quidditchu:
pałkarz
Różdzka:
12 i pół cala, grab, pancerz kikimory, dość twarda
Zamożność:
zamożny
Stan cywilny:
singiel
Matthew Swansea
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2023, 15:27

IX MUSES
If you cannot be the poet, be the poem


Kalliope

Rywalka, którą w sercu podziwia. Może być poetką, artystką; może być miotlarką, może być wybitna w transmutacji. Dogryzają sobie i za sobą nie przepadają. Może to być też ktoś dużo starszy, mentor, idol. Może to być ktoś, kto wykorzystuje swoją pozycję, kto chce zaklinać rzeźby i obrazy w czarnomagiczne artefakty, a jednocześnie ma tyle charyzmy, że Matt lgnie do tej osoby jak ćma do ognia, gotowa na spalenie swoich skrzydeł. Może to być kobieta lub mężczyzna, nie ma to dla mnie znaczenia.


Klio

Znają się od dzieciństwa, albo przynajmniej od początku Hogwartu. Byli blisko, może nadal są? Być może kontakt się urwał? Może za sobą tęsknią, może nie, może tylko jednostronnie? Bardzo długa znajomość, na której myśl robi się ciepło na sercu. Przynajmniej jemu, niezależnie co się wydarzyło w międzyczasie. Nie musi być z tego samego domu, ale zakładam, że mimo wszystko to ten sam rocznik. Nie muszą się też interesować tymi samymi rzeczami, wiadomo, przyjaźnie różnie działają. Może to być oczywiście kobieta lub mężczyzna, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
Tutaj wiadomo, muza poezji miłosnej, najbardziej romantyczna relacja. Może być tylko cielesna, może być słodka i pierdząca, może być platoniczna lub jednostronna. Może ktoś nie być pewny swoich uczuć, może to być ktoś, kto będzie zazdrosny o miłość Matta do wszechświata i do jego powiazań z innymi muzami, czego on nie będzie rozumiał. Może to być ktoś, kto nie wierzy w miłość, ktoś o podobnych ideałach. Akurat, mimo tego, że wydaje się to być najłatwiejszą muzą, to mam wyjątkowo szerokie pole manewru i jest bardzo dużo do wspólnego ustalenia. Tutaj jedynie kobieta wchodzi w grę.

Euterpe

Usłyszał twój głos, kiedy był na jakiejś durnej nocy karaoke w barze w Londynie. Potem usłyszał twój śmiech. Jęk bólu i warknięcie, a potem wycie do księżyca. Cudem uszedł z życiem, ale poznał twój sekret, wilkołaku. Płeć nie ma znaczenia. Ogólnie to jest najbardziej luźna relka i jeżeli masz jakiś lepszy pomysł na muzę związaną z muzyką, to chętnie go usłyszę <3

Melpomene

Tragedia. Najlepiej łamiąca serce. Rozstanie? Zdrada? Objęcie ścieżki, której on nie może zaakceptować? Może utracona przyjaźń? Być może jakaś większa tragedia? Przyczynienie się do czyjejś śmierci? Do rozpadu jakiejś bliskiej więzi? Może zakochany bezgranicznie nie zauważał jak wyniszczaliście siebie oboje? Angst, angst i angst. W kwestiach sercowych kobieta, jeżeli jednak miałby to być inny pomysł, żeby Matt cierpiał, to mężczyzna też może być.

Polihymnia

Polihymnia to ktoś równie cichy. Ktoś, kogo Matt by pewnie jedynie obserwował z oddali i wysyłał anonimowe liściki albo szkice, jak siedzi zamyślony z przygryzioną wargą, pewnie by się zbyt wstydził żeby podejść. Matthew miałby wrażenie, że ich dusze rezonują na podobnej częstotliwości, przez co nie może naruszyć tego układu, by ich kruchy świat nie pękł.

Talia

Bliska przyjaciółka, siostra, kuzynka, ktoś, kto zawsze wie jak sprawić, żeby się uśmiechnął. Promień słońca w mroku, ciepłe ognisko w środku zimy i brokat tego świata. Optymista, którego wszędzie pełno. Ciśnie się na palce - stereotypowy Puchon, ale oczywiście przyjmę postać z każdego domu. I chociaż początek był w faminatywach, to może być to także mężczyzna, nie ma dla mnie różnicy.

Terpsychora

Spotkali się kiedyś na balu maskowym, tańczyli, a jej błyszczące oczy i uśmiech zostały w jego pamięci do dziś. Nie ma pojęcia jak się nazywa, nie ma pojęcia kim była. To, czy tylko zatańczyli, czy prowadzili długie dyskusje, czy może pocałował ją o północy, kiedy musiała uciekać, bo karoca wkrótce miała zamienić się w dynię jest do uzgodnienia.

Urania

Tutaj bym widziała kogoś, z kim spędzałby wieczory na wieży astronomicznej oglądając gwiazdy. Postać, która by była dla niego taką osobą, o której by pisał, że ma gwiazdy w oczach, a jej pieprzyki na plecach układają się w konstelacje. Nie odzywaliby się do siebie za dnia, przyznawali do swojej więzi tylko po zmroku, kiedy dusze są najbardziej kruche i wrażliwe. Za dnia mogliby udawać, że siebie nie znają. Być może jakiś wyjątkowo oschły arystokrata, który gardzi każdym, kto nie jest szlacheckiej krwi? Być może ktoś, kto nienawidzi świata i nie rozumie jak w czyichkolwiek oczach może on być piękny? Kobieta lub mężczyzna, nie ma to dla mnie znaczenia. Może wilkołak zamiast szlachcica? Droga, którą możemy wybrać jest naprawdę szeroka.

Zapraszam do pisania na disco: mvdziv lub tutaj na priv, będę aktualizować na bieżąco, jeżeli ktoś się na coś zdecyduje <3 Wszystkie te relki są bardzo ogólne i można je odpowiednio zmienić i dostosować, jeżeli będzie taka potrzeba, wiadomo, że co dwie głowy to nie jedna ^^
25/10/23 -> aktualne
Wiek:
15
Data:
18 mar 2008
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
95
Zawód:
V rok
Pozycja w quidditchu:
Ścigający
Różdzka:
Dąb szypułkowy, 13 cali, lekko giętka, łuska wywerny
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
Singiel
Wilhelm Huxley
Posty: 40
Rejestracja: 10 maja 2023, 11:33


Will Huxley
Do obsadzenia dwie młode ciotki (zielarka i wróżbitka), młode znaczy dowolny wiek między 22 i 30 lat. Uprzedzam też że to nie jest rodzina z traumami, a raczej taka na sympatyczne luźne granie. Vibe lekko z Totalnej Magii pomieszany ze słowiańsko-irlandzkim poganizmem. Czarna magia nie przejdzie, wywoływanie duchów jak najbardziej.
*Wygląd obojętny, oczywiście mający sens z wyglądem Willa w jakimś stopniu. Mogę też pomóc bo mam w głowie kilka fajnych kombo dla sióstr.
26.10 - aktualne


DODATKOWO, ZAWSZE AKTUALNE
Rodzina Murphy (Lydia, Clay, Logan i Fen) zawsze szuka więcej rodzeństwa z nieprawego łoża (bardzo płodny Gregory Murphy). Jedyny warunek to że nie byli wychowani przez ojca, mogli o nim wiedzieć i mieć sporadyczny kontakt ale jedyne dziecko wychowane przez niego to Lydia, bo jej matka ją mu podrzuciła.

Uroczyście przysięgam że knuję coś niedobrego. Nox.
Wiek:
25
Data:
14 sie 1998
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Czarodziej
Pozycja w quidditchu:
Nielot
Różdzka:
Cis, 10 3/4 cala, Łuska Trytona, Sztywna
Zamożność:
Bogata
Stan cywilny:
Panna
Clarissa Black
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2023, 22:13Panienka z rodziny Black poszukuje:
  • rodziców - Otis Black, ojciec czwórki rodzeństwa. Bardzo poważany w towarzystwie czarodziejów, stara się ciągnąć tradycję czystej krwi. Nienawidzi mugoli, jest bardzo apodyktyczny, zwłaszcza wśród dzieci; Lilith Black - matka rodzeństwa Black, kobieta całkowicie podporządkowana swojemu mężowi, chociaż z cieplejszym nastawieniem do dzieci. Szczegóły możemy ustalić na priv
  • rodzeństwa - dwoje starszego rodzeństwa. Najstarsza siostra, Delphina oraz starszy od Clarissy Hamish. Czarodzieje czystej krwi z rodziny Black, bardziej związani z rodzicami. Nie przepadają za mugolami, szanują tradycję czystej krwi. Kontakty z młodszym rodzeństwem - do ustalenia.
  • miłosnej relacji - aktualnie Clarissa jest sama, ale chciałabym, by ktoś jej zawrócił w głowie. Biorąc pod uwagę jej przekonania - nie musi to być czarodziej o czystej krwi, może nawet byłoby ciekawiej, gdyby tak nie było. Szczegóły do uzgodnienia, może to byś miłość od pierwszego wejdzenia, może być to relacje hate to love bądź friends to lover, jestem otwarta.
  • znajomych oraz przyjaciół z czasów szkolnych i studiów - Clarissa w szkole była w Ravenclawie, jako pierwsza z rodzeństwa (Delphina oraz Hamish uczyli się w Slytherinie). Jest przychylna każdej krwi - nie muszą być to tylko czystokrwiści czarodzieje.
  • negatywnych relacji - a może Clarissa komuś złamała serce? Lub z kimś bardzo mocno nie potrafiła się dogadać? Bądź jeszcze coś innego?
26.10 - aktualne

Everybody teaching me, gotta do this and that, always interfering. I don’t wanna be somebody. Just wanna be me.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”