Sowa Tadeusa - Zielarka

Wiek:
16
Data:
20 maja 2008
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
uczeń vi roku
Pozycja w quidditchu:
pałkarz
Różdzka:
cyprys, 13 cali, dość giętka, popiół popiełka
Zamożność:
bardzo bogaty
Stan cywilny:
singiel
Tadeus Flint
Posty: 41
Rejestracja: 07 lut 2024, 22:22

Zielarka
Zielarka to niewielka sowa, która niezbyt wyróżnia się zachowaniem. Jest grzeczna, pucha z zadowoleniem na jakiś smakołyk. Jedynie je... Je, jak wariatka. Krew i skrawki mięsa myszy są na jej całym upierzeniu, jeśli skończy polowanie.
a guy whose heart is hollow, 'cause we share no interests

take it easy, i can be a lone wolf but we both want out of here
Wiek:
16
Data:
17 cze 2008
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Półkrwi
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa V
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
DĄB ANGIELSKI, WŁOS Z OGONA JEDNOROŻCA, 10 I 3/4 CALA, SZTYWNA
Zamożność:
Skromna
Stan cywilny:
Wolna
Mackenzie Wilcox-Atkinson
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2024, 16:19

Drogi Tadeusie,
Cóż żeś uczynił niewinnej i mojej najdroższej współlokatorce Blake, że się do Ciebie nie odzywa?
Jakikolwiek jest powód tej zwady, zakładam, że twoja próba pogodzenia się z nią świadczy o Twych dobrych intencjach.
Przesyłam placek jabłkowo-cynamonowy z przepisu babci Atkinson, który jest w tej rodzinie od pokoleń.

Powodzenia w przeprosinach!

xx Kenzie

Sowa ma do nóżki przywiązany niewielki woreczek potraktowany zaklęciem zmniejszająco-zwiększającym, z którego Tadeus wyciągnie zapakowany starannie w brązowy papier placek.
Heathcliff, it's me, I'm Cathy
I've come home, I'm so cold
Obrazek Obrazek Obrazek
Let me in your window
Wiek:
16
Data:
07 paź 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Półkrwi
Zdrowie:
100
Zawód:
Prefekt Hufflepuff
Pozycja w quidditchu:
Nielot
Różdzka:
9 cali, orzech, włos z głowy wili, giętka
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
Chyba na zawsze panna
Blake Blackwood
Posty: 28
Rejestracja: 02 lut 2024, 22:42

Tadeusie,


Trochę mi utrudniasz odkochanie się w Tobie. Czy mógłbyś być trochę mniej miły, uczynny i… kochany?

I czy przestaniesz mnie przepraszać, jakby to była Twoja wina?

Twoja na zawsze,
Blakey

Wiek:
16
Data:
07 paź 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Półkrwi
Zdrowie:
100
Zawód:
Prefekt Hufflepuff
Pozycja w quidditchu:
Nielot
Różdzka:
9 cali, orzech, włos z głowy wili, giętka
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
Chyba na zawsze panna
Blake Blackwood
Posty: 28
Rejestracja: 02 lut 2024, 22:42

Tadeus,

Sowa Oliviera zaniemogła, więc poprosił mnie, żebym wysłała swoją z pytaniem jak mijają Ci wakacje. Mam nadzieję, że dobrze, że dużo odpoczywasz, ale też trochę tęsknisz za szkołą. U nas wszystko w porządku. Mama wynalazła nowe zaklęcie na wzrost dyni i te, które mamy w ogródku już są większe niż moja sypialnia, więc myślę, że konkurs na przystrojenie podjazdu na Halloween mamy w tym roku w kieszeni. Nasza droga sąsiadka pani Calloway już zielenieje z zazdrości, a przecież mamy raptem lipiec.

Może do października zdąży wybrać się na tamten świat. Ma przecież ze sto pięćdziesiąt lat.

Ufam, że zdrowie dopisuje i że przeszło Ci już przepraszanie mnie za ten niefortunny wypadek przy wyświadczaniu mi przysługi. Niestety wciąż zbyt często o Tobie myślę.

Przesyłam pozdrowienia od Oliviera (mówi, że życzy Ci czyraków na tyłku — kazał to dopisać pod groźbą przeczytania całego listu, a do tego nie mogłam dopuścić).

Twoja na zawsze,
Blakey




ODPOWIEDZ

Wróć do „Sowia Poczta”