Carla Stark

ODPOWIEDZ
Wiek:
17
Data:
04 mar 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
9 I 3/4, wiąz, włos kelpi, giętka
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
wielka szalona miłość z Montgomery Ray
Carla Stark
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2023, 13:58

Relacje

Obrazek Obrazek

Gloria Stark — Najstarsza Siostra, Studentka Uzdrowicielstwa. Relacja Carli i Glorii nigdy nie była przesadnie bliska, ale na pewno Krukonka ma mniejsze opory przez zwierzaniem się z sekretów i swoich przemyśleń Glorii, niż Stelli. W kontaktach z Glorią Carla czuje mniejszą presję, bo ta siostra jest dla niej zdecydowanie bardziej człowiecza i zwyczajna. Mimo to nie można powiedzieć aby siostry miały ze sobą dużo wspólnego.

Stella Stark — Starsza (środkowa) Siostra, Prefekt Ravenclawu. Bliskość relacji jest podobna do tej co z Glorią, jednak typ interakcji jest raczej inny. Carla zawsze postrzegała siostrę jako niedościgniony ideał, ale nigdy nie była wobec niej zazdrosna. Podczas kiedy ona zbierała całą uwagę i wszystkie pochwały, Carla doceniała to, że może skrywać się w jej cieniu. Mimo tego, że może nie wyznają sobie uczuć, Carla wie, że Stella dba o nią i niejednokrotnie słyszała jak siostra staje w jej obronie kiedy inni wyśmiewali się z niej za jej plecami.

Saoirse Moran — Młodsza, nieznośna kuzynka. Carla od dziecka była workiem treningowej dla swojej wrednej krewniaczki, w Hogwarcie raczej omijają się i nie wchodzą sobie w drogę (albo to raczej Carla nie wchodzi w drogę jej).

Montgomery Ray — Totalne i beznadziejne zakochanie panny Stark, oczywiście ona myśli, że nieodwzajemnione. Aha, no i fakt, że to były chłopak jej siostry też komplikuje sprawę.

Athena Lestrange — można powiedzieć, że to bardzo luźna relacja koleżeńska. Kiedyś przydzielono ich do wspólnego projektu na zajęciach z zielarstwa, a potem Carla pomagała parę razy Athenie w nauce.

Kitty Fawley — jej wspaniała, jedyna i niepowtarzalna przyjaciółka od serca. Anne Shirley to my Diana Barry.
Wiek:
17
Data:
01 sty 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
nielot - kibic PUFFY WALCZĄCE
Różdzka:
9 cali, czarny orzech, włos z głowy północnicy, twarda
Zamożność:
bogaty
Stan cywilny:
planuję oddać serce borisowi
Athena Lestrange
Posty: 135
Rejestracja: 15 lip 2023, 22:42

Carlek, ja myślę, że mimo bardzo dużych różnic między nimi to może jednak... By Carla dawała Athenie jakieś korki? I stąd ma rispekt LEstrange'ówny. Koleżanki, chociaż dziwne?
You do not want this. Sabotage things you love the most. You do not want him.

Own you no shit. Camouflage the lie. Bet I could fuck him. Isn't it lonely?
Wiek:
17
Data:
04 mar 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
9 I 3/4, wiąz, włos kelpi, giętka
Zamożność:
Klasa średnia
Stan cywilny:
wielka szalona miłość z Montgomery Ray
Carla Stark
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2023, 13:58

Athena Lestrange pisze: 12 sie 2023, 15:01 Carlek, ja myślę, że mimo bardzo dużych różnic między nimi to może jednak... By Carla dawała Athenie jakieś korki? I stąd ma rispekt LEstrange'ówny. Koleżanki, chociaż dziwne?
TAK! To prawie tak jakby Carl miał koleżankę :o Będę dawać Ci korki Anteno
Wpisałam, daj znać czy OK
It is the tale, not he who tells it
Obrazek Obrazek
birds can fly so high and they can shit on your head
they can almost fly into your eye and make you feel so scared
but when you look at them and you see that they're beautiful
that's how I feel about you
Wiek:
17
Data:
01 sty 2007
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VII
Pozycja w quidditchu:
nielot - kibic PUFFY WALCZĄCE
Różdzka:
9 cali, czarny orzech, włos z głowy północnicy, twarda
Zamożność:
bogaty
Stan cywilny:
planuję oddać serce borisowi
Athena Lestrange
Posty: 135
Rejestracja: 15 lip 2023, 22:42

Carla Stark pisze: 13 sie 2023, 21:01
Athena Lestrange pisze: 12 sie 2023, 15:01 Carlek, ja myślę, że mimo bardzo dużych różnic między nimi to może jednak... By Carla dawała Athenie jakieś korki? I stąd ma rispekt LEstrange'ówny. Koleżanki, chociaż dziwne?
TAK! To prawie tak jakby Carl miał koleżankę :o Będę dawać Ci korki Anteno
Wpisałam, daj znać czy OK
PIĘKNA SPRAWA! Będę Twoją nie do końca określoną koleżanką, kurwiąc na pieprzone ziółka! Czekam na jakieś pościki tych ciężkich panienek
You do not want this. Sabotage things you love the most. You do not want him.

Own you no shit. Camouflage the lie. Bet I could fuck him. Isn't it lonely?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje”