Monika Kruger - Teodor

ODPOWIEDZ
Wiek:
16
Data:
10 cze 2007
Genetyka:
Metamorfomag
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Uczennica VI
Pozycja w quidditchu:
Ścigająca
Różdzka:
Włókno smoczego serca, 10 cali, sztywna
Zamożność:
Bardzo bogaty
Stan cywilny:
Wkrótce PANI Lestrange
Monika Lestrange
Posty: 340
Rejestracja: 14 cze 2023, 20:05

Teodor
Zawsze latająca pod wiatr sowa, która jest tak brzydka, że aż piękna w tej brzydocie,

I don't know what I'm supposed to do
Haunted by the ghost of you
Oh, take me back to the night we met…
Wiek:
19
Data:
16 sty 2005
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Ród szlachecki
Zdrowie:
100
Zawód:
Student: Bankowość Magiczna (II ROK)
Pozycja w quidditchu:
nielot
Różdzka:
15 cali, dąb, twarda, łuska smoka
Zamożność:
Obrzydliwie bogaty
Stan cywilny:
Żonaty z Moniką
Persheus Lestrange
Posty: 195
Rejestracja: 05 kwie 2023, 10:58

Moniko!
Obie wersje mi się podobają, ale nie eksperymentuj już dalej z kolorami. Rudy nigdy mi się nie podobał a jeszcze jakby Rysiek zaczął do Ciebie podbijać (bo zawsze rude były w jego typie, Suzka jest jedynym wyjątkiem), to musiałbym się z nim bić a jakoś tego nie widzę.

Wiesz, zawsze możesz zacząć sprzedawać nadwyżki, nie wiem czy ktoś już ma monopol na umilacze w Hogwarcie, ale myślę, że jest to dobra droga do uniezależnienia się od ojca. Ja tak zrobiłem jakiś czas temu i myślę, że na dobre mi to wyszło. Pomyśl o tym. A Alice, pewnie gdyby wiedziała jak te mieszanki na koncentracje robią robotę, to sama by po nie chętnie sięgnęła przed egzaminami, tylko... cóż.. ją pewnie i tak nie stać.

Czekaj, co? Aż siedem? Ma gest, nie powiem, że nie. Dobrze, będę udawał, że nic nie wiem. Myślałem, że może Athena zainteresuje się jakimś stażem w wizengamocie ale póki co ona świata nie widzi poza Romanovem. Może byś z nią pogadała, co? Według niej, ja nic nie rozumiem, a szkoda żeby straciła taką okazje, zwłaszcza, że bycie sędziną to jej marzenie.

Dzisiaj, jutro? Kiedy tylko zechcesz, moje drzwi są zawsze dla Ciebie otwarte. A koszulek możesz wziąć nawet i tuzin, mam jeszcze gdzieś w szafie te w barwach Ravenclawu, tylko są na pewno mniejsze niż te obecne bo byłem strasznym suchoklatesem według Richarda.

Twój,
Persheus


Obsession is a young man's game, and my only excuse is that I never grew old.
Wiek:
16
Data:
02 cze 2008
Genetyka:
Czarodziej
Krew:
Czysta
Zdrowie:
100
Zawód:
Klasa VI
Pozycja w quidditchu:
Różdzka:
Berberys, Wąsy kuguchara, 9 i pół cala
Zamożność:
Bardzo biedna
Stan cywilny:
Wolna
Leslie Wilson
Posty: 142
Rejestracja: 07 lis 2023, 21:02

Moniko,

Poczekaj, aż usłyszysz co Brandon zrobił w te wakacje kiedy pojawił się na Klepisku... pomimo bardzo wyraźnego zakazu wstępu.

Spotkajmy się koniecznie, omówimy co zdarzyło się na Twoim ślubie i sama-wiesz-co.

Leslie

me and the devil
Obrazek Obrazek Obrazek
walking side by side
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sowia Poczta”